קלינגר כנראה יתפטר

הפועל תל אביב ממשיכה בסדרת ההפסדים, בהפועל רואים את והייאוש ששידר המאמן לאחר ההפסד 2:0 להפועל חיפה וההערכה היא  שהוא יחליט לעזוב עוד לפני מכבי חיפה בשני. לא ינסו לגרום לו לחזור בו. מנהל מחלקת הנוער יעמוד על הקווים לעזוב בהקדם את האדומים.

הפועל תל אביב עוברת ימים קשים. זה החל עם פיטוריו של משה סיני, המשיך עם הפסד מאכזב   2:0 להפועל חיפה, והיום היא ממוקמת במקום הלפני אחרון בטבלה, אך נראה שזה רק קצה הקרחון המאמן ניר קלינגר, תקף את הנהלת המועדון.

בתל אביב מכינים כבר תוכנית חלופית, לפחות זמנית, כאשר עומר בוקסנבוים, מנהלת מחלקת הנוער של המועדון, צפוי להחליפו זמנית. בהנהלה שמעו את הראיון הנוקב, את חוסר האנרגיה ואף הייאוש בדבריו וחוסר האמונה שיוכל להוציא את הקבוצה מהבוץ, והם לא פוסלים את האפשרות שישים את המפתחות עוד לפני המשחק הקרוב נגד מכבי חיפה. במקרה כזה, ההנהלה לא תנסה לשכנע אותו להישאר אלא יעדיפו שיתפטר כדי לא לשלם לו פיצויים.

ניר קלינגר הגיע להפועל תל אביב בעונה שעברה לאחר פיטוריו של ניסו אביטן והצליח להחזיר את הקבוצה לפלייאוף העליון לראשונה מאז עונת 2013/14.  ואף העפילו לחצי גמר הגביע. השנה, הפועל תל אביב ניצחו רק פעם אחת.