נפילה בצפון תל אביב

תל אביב נכנסה לסבב הלחימה הנוכחי ומספר אזעקות נשמעו בעיר וכנראה ישמעו עוד בעתיד הקרוב, במטח הרקטות למרכז נרשמה נפילה גם בכניסה לחניון בצפון תל אביב, במשטרה לא ידעו לומר אם מרקטה או מחלקי מיירט. לא היו שם נפגעים, משפחה אחת פונתה. חולדאי: “לא הופתענו. תל אביב עברה הרבה תלאות, היא חלק ממדינת ישראל – וכולם רוצים לפגוע בה”

במטח הרקטות לעבר אזור המרכז נרשמה נפילה גם בצפון תל אביב, ולמרבה המזל באירוע הזה לא היו נפגעים. במשטרה לא ידעו לומר אם מדובר היה ברקטה או בחלקי מיירט שגרמו לנזק, בכניסה לחניון באחד הבניינים במקום.

ראש העיר רון חולדאי, שהגיע לביקור בזירה, מסר כי מההדף של הפיצוץ נשברו חלונות באזור, וכי רק משפחה אחת נאלצה להתפנות בעקבות הנזק בדירה שלה.

“אנחנו ערוכים כל הזמן ויודעים שזה יכול לקרות. השאלה הייתה רק שאלה של זמן”, אמר חולדאי על המטח לאזור. “אנחנו באמצע מבצע, אנחנו עוד יכולים לחטוף וצריכים להתכונן. נקווה שצה”ל יעשה את מה שצריך לעשות. מקווה שנגיע למצב למציאות שבו אפשר לחיות פה בצורה נורמלית”.

בתשובה לשאלה אם תושבי תל אביב רגילים למצב הזה, ענה: “אני לא חושב שאחראים רגילים למצב כזה, אבל גם תל אביב עברה הרבה תלאות לאורך השנים. גם במלחמת מפרץ הראשונה, גם באינתיפאדה השנייה עם מחבלים מתאבדים. העיר תל אביב היא חלק ממדינת ישראל, היא מטרה ראשית שכולם שרוצים לפגוע בה – ולכן בשבילנו זו איננה הפתעה”.