אלון גדור (70) נעצר שוב בעקבות תקיפה מינית בדימונה

ב-2010 שוחרר אלון גדור (70) מהכלא לאחר שריצה מאסר ממושך בגין תקיפות מיניות רבות של ילדות בנות 14-7. הוא היה נתון בפיקוח עד אפריל אשתקד – ולפי הפרקליטות שב לסורו. שכן שהבחין בו ניסה לעכבו עד להגעת המשטרה
אלון גדור, בן 70 מדימונה, ריצה 20 שנות מאסר לאחר שהורשע ב-17 סעיפי אישום בגין עבירות מין בילדות בנות 7 עד 14 תוך הפעלת אלימות ואיומים. ב-2010 הוא השתחרר והיה נתון תחת פיקוח עד אפריל אשתקד. אלא שכעת הוגש נגדו כתב אישום נוסף בגין מעשה מגונה בילדה בת 8.
על-פי כתב האישום, הילדה יצאה עם כלבת המשפחה לטיול בטיילת בדימונה. גדור, שעבר במקום, “הבחין בילדה, עקב אחריה וביקשש לשוחח איתה. לאחר מכן ביצע בה מעשה מגונה”, ציינו בפרקליטות.
עוד נאמר כי בשלב הזה, “שכן שגר בסמוך הבחין במתרחש מחלון דירתו וירד מיד למקום האירוע, התעמת עם הנאשם וניסה לעכב אותו עד להגעת המשטרה”. גדור, לפי האישום, דחף את האיש ונמלט.
הפרקליטות, באמצעות עו”ד שולי רוטשילד, ביקשה לעצור את גדור עד תום ההליכים, שכן נידון בעבר למאסר בגין עבירות מין והדבר לא הרתיע אותו.
“מדובר בנאשם שהוכיח את מסוכנותו הגבוהה בעבר עת ביצע עבירות מין חמורות, תוך איומים ואלימות כלפי קטינות בגילים דומים לגילה של המתלוננת בתיק זה”, אמרה עו”ד רוטשילד. “מסוכנותו גבוהה לאור העובדה שגם לאחר שריצה מאסר כה ממושך בגין עבירות מין שב ומבצע עבירת מין בקטינה בת 8 – זמן לא ארוך לאחר שתנאי הפיקוח שבהם היה נתון פקעו”.