תושב תל אביב הורשע ברצח שתי אחיותיו

תושב תל אביב הורשע ברצח שתי אחיותיו

לפני כחמש שנים פאדי מאלוק נטל ממטבח ביתו סכין, ניגש למיטות של האחיות שלו – והחל לדקור אותן, כאשר בני המשפחה מתחננים בפניו שיחדול , לאחר הרצח הוא ביצע שיחת טלפון למוקד, שם התוודה על מעשיו , היום ניתנה הכרעת הדין בפרשה המזעזעת.
הרכב שופטי בית המשפט המחוזי בתל אביב, בראשות גלעד נויטל, הרשיע  את פאדי מאלוק, תושב תל אביב בן 28, ברצח בכוונת תחילה של שתי אחיותיו חיאת ונורית מאלוק, וכן פציעה בנסיבות מחמירות של בן משפחתו לפני כחמש שנים.
על פי כתב האישום, סכסוך אירע בין מאלוק לאחיות שנמשך במשך מספר שנים. הסכסוך נסוב, בין היתר, על אורחות חייהן של האחיות ואופן גידול ילדיהן, אשר לא נשאו חן בעיניו.


ביום האירוע בחודש מאי 2018, השכימו אמו ואחיו של מאלוק, לאכול לפני כניסת הצום ביומו הראשון של חודש הרמדאן. לאחר הסעודה נטל הנאשם מהמטבח סכין וניגש למיטתה של חאית והחל לדקור אותה בצווארה, בפניה ובזרועה. הוא המשיך לדקור אותה גם לאחר שנפלה על הרצפה. בשלב זה הסיטו אחיו את הווילון המפריד בין מיטתם למיטתה והחלו לצעוק ולהפציר בו שיחדול ממעשיו.
מאלוק התעלם מהצעקות, פנה לחדרה של נורית, ניגש אליה ודקר אותה בצווארה, בבטנה ובגפיה העליונים. אמו של הנאשם, שישנה בסמוך לנורית, התעוררה והחלה לצעוק שיחדל ממעשיו. הוא התעלם מצעקותיה והמשיך לדקור את האחות תוך שהוא צועק: “תמותי, תמותי”.
לאחר הרצח הוא ביצע שיחת טלפון למוקד החירום של המשטרה, שם התדווה כי ביצע את הרצח וקרא למוקדנית להזעיק שוטרים במהירות למקום. המוקדנית, המשיכה בשיחה עם החשוד, קיבלה ממנו פרטים מדויקים לגבי הכתובת שבה בוצע רצח. היא שלחה למקום ניידת משטרתית ובמקביל המשיכה בשיחה בה התוודה באוזניה שרצח את אחיותיו באמצעות סכין ושיסף את גרונן בזמן שישנו.
“השתמשתי בסמים שהיו לי במגירה והתעוררתי בתחנה המשטרה עם דם. ראיתי את עורך דיני שם. יש לי הבזקים ואני זוכר שראיתי את אחי הקטן עם הסכין. לא תכננתי את זה”, אמר מאלוק בעדותו.