נחבל בשל מהמורה בתל אביב ופוצה בכ־350 אלף שקלים

נחבל בשל מהמורה בתל אביב ופוצה בכ־350 אלף שקלים

לאחרונה שילמה עיריית תל אביב, במסגרת הסדר פשרה, פיצוי של כ־350 אלף שקלים לרוכב קורקינט צעיר, ששבר את ידו כשנתקל במהמורה ברחוב טרומפלדור בעיר.
מהתביעה שהוגשה לבית משפט השלום בתל אביב עלה כי הצעיר, בן 25 שעבד כמאבטח, שכר קורקינט ורכב מביתו למפגש עם חברים מהעבודה באחד הברים בעיר. כשהגיע לרחוב טרומפלדור נתקל הגלגל הקדמי במכשול בכביש, וכתוצאה מכך הוא עף מהקורקינט, ובניסיונו למתן את הנפילה נחת על ידיו ושבר את יד ימין. בתחילה חשב שמדובר במכה קטנה, אך בהמשך הרגיש כאבים עזים בידו, חזר לביתו לשים קרח – ובהמשך פינה עצמו לחדר המיון בביה”ח איכילוב שבתל אביב.
במיון אובחן כי הוא סובל משני שברים בשורש כף היד, וכתוצאה מכך פוטר מעבודתו כמנהל אבטחה משום שעבודתו מצריכה אימונים בירי ובקרב מגע. הצעיר תכנן לפני התאונה להתקדם במערך האבטחה בתקופת לימודיו ולהמשיך בעתיד בעולם הביטחוני, אך המגבלות והכאבים בידו קטעו לו את הקריירה בתחום. הוא הפך למובטל, נאלץ לחזור להתגורר עם הוריו וגם נאלץ לוותר על קריירה בשב”כ.
מומחה רפואי שמינה בית המשפט קבע כי כתוצאה מהתאונה, הצעיר סובל מנכות לצמיתות בשיעור של עשרה אחוזים. כיום הצעיר סטודנט לתעשייה וניהול, אך הוא מתקשה לעבוד שעות באמצעות העכבר במחשב, הכאבים מעירים אותו משינה, ומאז התאונה הוא נאלץ להפסיק את כל הפעילויות הספורטיביות שנהג לעסוק בהן בעבר, כמו כדורסל וכדורגל.