קובי פרץ עוזב את תל אביב אין בתי ספר דתיים בתל אביב

קובי פרץ עוזב את תל אביב אין בתי ספר דתיים בתל אביב

הזמר קובי פרץ ואשתו ענבל עוברים דירה מתל אביב לרעננה, משום שלטענתם, אין בתי ספר מסורתיים או דתיים באזור מגוריהם. “כל החיים שלי אמרתי שכשאני אתחתן ויהיו לי ילדים – אני ארצה שהם יהיו בבתי ספר דתיים”, אמר קובי ומתח ביקורת על ראש עיריית ת”א-יפו: “צריך להתייחס גם למגזר הדתי והמסורתי”
קובי פרץ ואשתו ענבל חובקים יחד ארבעה ילדים, כשבנם הבכור ליאל גבריאל חגג בר מצווה בסוף השנה שעברה. עד לא מזמן המשפחה התגוררה בתל אביב, אבל בשיחה עם אורטל עמר וליאור דיין ברדיו לב המדינה 91fm, הוא חשף שהמשפחה עוברת לגור ברעננה – והסביר את הסיבה לכך.
“אני גדלתי וחונכתי בבית מסורתי, וכל החיים שלי אמרתי שכשאני אתחתן ויהיו לי ילדים – אני ארצה שהם יהיו בבתי ספר דתיים”, סיפר פרץ לאורטל וליאור והוסיף כי באזור שבו הם כעת מתגוררים – אין בתי ספר מתאימים לילדיו. עוד התייחס פרץ לראש עיריית תל אביב-יפו רון חולדאי, ואמר: “ראש עיריית תל אביב צריך להתייחס יותר גם למגזר המסורתי ולמגזר הדתי”.
כבר שנה שבנם הבכור של קובי וענבל לומד בבית ספר ברעננה, ולאחרונה הם החליטו להעביר את מגורי המשפחה – כדי שגם שאר ילדיהם, בני 10, 7 ושנתיים – יוכלו ללמוד בבתי ספר מסורתיים ודתיים.