10 בנובמבר 2023 מטח לעבר גוש דן ותל אביב

היום ה 35 למלחמה

13.30  שיגורים לעבר גוש דן. נשמעו 3 פיצוצים.  אנו מדווחים על 9 ירוטים במטח זה. יש שני פצועות בינוני וקל  בגפיים מהנפל ומרסיסים.

הפצועה בינוני היא אחות שסיימה את המשמרת בבת החולים והייתה בדרך הביתה. היא ניצלה בדרך נס לאחר שרסיס שחדר מגג הרכב פגע בחלק התחתון של גופה.

האישה שנפצעה בת”א מספרת החזקתי את התינוק בידיים, רצתי לתפוס מחסה – ואז פגע בי הרסיס”:
האישה יצאה מרכבה בנתיבי איילון יחד עם שלושת ילדיה, בהם תינוק שאותו החזיקה בידיה. עם תום האזעקה ואחרי היירוט הם רצו לתפוס מחסה מתחת לגשר – אך רסיס גדול פגע ברגלה. “מודה לאלוהים שזה נגמר בזה”
האישה שנפצעה היום (שישי) מפגיעת נפל הרקטה בדרום תל אביב יצאה מרכבה עם הישמע האזעקה כשהיא נושאת את בנה, תינוק בן שנה ועשרה חודשים. מיד לאחר תום האזעקה היא קמה ורצה עם ילדיה כדי להגיע אל מתחת לגשר, אך הרסיס פגע בה והיא נפצעה באורח קל. אישה נוספת נפגעה מרסיסים בתל אביב, ומצבה מוגדר קל-בינוני.
“כשנגמרה האזעקה, ובדיעבד זו הייתה הטעות שלי, רצתי לכיוון הגשר כדי לתפוס מחסה”, סיפרה האישה. “בדרך לשם נפל עליי הנפל, בערך בגודל של דף A4, ופגע לי בכף הרגל. הילד היה אצלי בידיים. שתי הבנות הגדולות יותר התקדמו קדימה. בזכות אנשים טובים שהיו בסביבה ובזכות אחי הצלחתי לתפעל את זה”, הוסיפה.
הפצועה סיפרה כי אמבולנס שעבר במקרה במקום עצר וכי מתנדבים סייעו לה רפואית ופינו אותה. “אני עכשיו בבית החולים איכילוב, מטופלת היטב ומחכה לניתוח. אני מודה לאלוהים שזה נגמר בזה”, אמרה.