תל אביב מתייקרת

TEL-AVIV תל אביב

עירית תל אביב יפו ממשיכה להעלות מחירים והפעם מחירי השכרת מיטות שיזוף וכסאות בחופי הים של תל אביב, אחרי העלאת מחירי החניה והתייקרות המינויים למרכזי הקאנטרי, תושבי העיר ישלמו הקיץ הזה כפול על השכרת ציוד בחוף הים, וגם המחיר למבקרים זינק. העירייה: “חלק מההערכות לצמצומים בתקציב”

גם מחיר השימוש במתקני החוף בתל אביב–יפו מטפס. השכרת כיסא ים או שמשייה שעלתה בשנה שעברה 2 שקלים בלבד לתושבי תל אביב מחזיקי דיגיתל, תעלה הקיץ 4 שקלים. ואילו השכרת מיטת שיזוף שעלתה 4 שקלים אשתקד, תעלה מעתה 8 שקלים – התייקרות של 100% לתושבים.
גם למבקרים מחוץ לעיר המחיר עלה השנה, אך ב-25%. כיסא ים או שמשייה יעלו 10 שקלים (לעומת 8 שקלים) והשכרת מיטת שיזוף תעלה 20 שקלים (לעומת 16 שקלים).
מעיריית תל אביב נמסר בתגובה: “ייקור התעריפים נעשה כחלק מהיערכות העירייה לצמצומים בתקציב 2024, נוכח המצב הכלכלי במשק וכנגזרת ישירה של המלחמה”.
בחופי הרצליה לא חל השנה שום שינוי במחירי השכרת הציוד: 10 שקלים לכיסא ים או שמשייה, ו-20 שקלים למיטת שיזוף. המחיר לא עלה, אבל הוא יותר יקר מתל אביב.
בחוף פולג בנתניה דווקא יש  ירידה במחירים. תושב העיר משלם 4 שקלים על השכרת שמשייה או כיסא ים, לעומת 5 שקלים בעונה הקודמת. ואילו למיטת שיזוף המחיר כעת לתושב בהצגת תעודת זהות הוא 9 שקלים לעומת 10 שקלים בקיץ שעבר. לתושבי חוץ המחיר הוא 8 שקלים לכיסא ים או שמשייה (לעומת 10 שקלים בקיץ של 2023) ו-15 שקלים (לעומת 20 שקלים בקיץ שעבר) למיטת שיזוף.
העלאת המחירים להשכרת הציוד בחופי הים של ת”א היא צעד נוסף בגל ההתייקרויות בו נוקטת העירייה בתקופה האחרונה, כחלק מההיערכות שלה לצמצומים בתקציב. מחירי החניונים העירוניים בעיר  (“אחוזת החוף”) התייקרו הקיץ, כאשר המחיר השעתי למבקרים עלה ל-20 שקל במקום 16 שקל כיום, ומחיר יומי למבקרים עלה ל-30 שקל במקום 24 שקל כיום. בנוסף, שעת הכניסה החד-פעמית לאותם חניונים כחניוני לילה נדחתה משעה 16:00 לשעה 18:00. עבור תושבים, מדובר בהתייקרות של שקל לשעת חניה או 1.5 שקלים בתעריף היומי.
עוד הודיעה העירייה על שינויים בהסדרי החניה לתושבי העיר, כאשר בין השאר נקבע כי החל מ-2025 התושבים יצטרכו לשלם על חניה בכחול-לבן שלא באיזור מגוריהם, ובנוסף העירייה תגבה אגרה שנתית מתחדשת של 500 שקל על כל תו חניה שני למשפחה.
כמו כן, העירייה ייקרה לאחרונה גם את עלות המינויים למרכזי הקאנטרי שהיא מפעילה: המחירים בחמשת המרכזים שלה ברחבי העיר עלו בעד כ-25% (המחירים במרכזים ביפו, דרום ומזרח העיר, נמוכים ממחירי מרכז וצפון העיר). כך לדוגמה, לפי המחירון החדש של קאנטרי חשמונאים: זוג פלוס שני ילדים ישלם 9,120 שקל לשנה לעומת 7,259 שקל בשנה שעברה. יחיד מבוגר בן 36 ומעלה ישלם מעתה בשנה 4,490 שקל, כולל שבת וחג. צעיר ישלם 3,750 שקל לשנה, גמלאי 3,750 שקל לשנה, חייל 3,050 שקל לשנה, חייל משוחרר 3,330 שקל לשנה, סטודנט ישלם 3,390 שקל לשנה.
מאמרים שאולי יעניינו אתכם
עיריית תל אביב תעלה את מחירי הקאנטרי העירוניים
קאנטרי תל אביב

לקוחות קיבלו עדכון שהמחירים יעלו בקרוב בעד כ-25%. לגמלאי נאמר שהוא לא יכול לחדש מינוי לשנה אלא רק לחודש כי - קראו עוד

בת”א  תושבים ישלמו על חניה בכחול לבן 
עירית תל אביב

עיריית ת"א הודיעה שהחל מינואר 2025 תושבי תל אביב ייאלצו לשלם על חניה בכחול-לבן שלא באיזור מגוריהם, ובנוסף תיגבה אגרה - קראו עוד

תל אביב מצמצמת: 10 אלף מקומות חניה
עיריית תל אביב-יפו הטמיעה את מערכת של וידאו וצאט, המערכת של חברת Carbyne תוטמע במוקד השירות העירוני 106. המערכת מאפשרת מעתה לתושבי תל אביב-יפו לדווח למוקד על כל מפגע או אירוע בעיר

תל אביב מצמצמת: 10 אלף מקומות חניה

הודעת עיריית תל אביב לגבי החנייה בעיר
מפת אזורי חניה בתל -אביב-יפו החל מ1.1.2025 באדיבות עיריית תל אביב

להלן ההודעה שפרסמה עיריית תל אביב יפו   ימים לאחר ההחלטה על  תייקרות החניות כחול-לבן לתושבי העיר:"בעלי ובעלות רכב בתל אבי - קראו עוד

חדשות